dcc36b0c2f217fc2a3dad867eaaf91b8İşletmeler genellikle İş sağlığı ve İş Güvenliği hizmeti almak istediklerinde öncelikli kriterlerinden biri fiyat olarak benimsemişlerdir. İş sağlığı ve iş güvenliği hizmeti veren Reform OSGB yeni bir müşteri ile karşılaştığında :

Firmanın iletişim kurduğu kaynağı öğrenip, ihtiyacı belirleyip sunabileceği iş sağlığı ve güvenliği  için en uygun fiyat teklifini firmaya iletir.

Bunun için İş Güvenliği fiyat hesaplaması  yapar. Bu hesaplama İş güvenliği Uzmanının yasa gereği vereceği asgari sürenin birim ücreti ile çarpılarak belirlenir.

İş Sağlığı Fiyat hesaplaması da aynı şekilde mevcut yasa gereği alması gereken İşyeri Hekimi  ve/veya Diğer Sağlık Personeli    asgari süre ile birim ücreti çarpılarak belirlenir.

Verilecek iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti  fiyat teklifi formu doldurulur, Verilecek hizmet ve işletmelerde maliyet oluşturabilecek diğer giderlerden bahseder böylelikle işletmeler  ortalama yıllık iş güvenliği maliyetlerini hesaplayabilirler. Yıllık iş güvenliği giderini öğrenerek  iyi bir planlama ile başarılı bir iş sağlığı ve güvenliği hizmeti başlar.

Reform İş Sağlığı ve Güvenliği  Limited Şirketi Olarak verdiğimiz hizmete 7  Gün  24  Saat destek verebileceğimizi belirtmek isteriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>