Reform OSGB İstanbul’da hizmet veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş osgb firmalarındandır.

osgb

OSGB, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi’nin kısaltılmasıdır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen ve İşletmelere İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlayan özel kuruluşlara OSGB denir. Bünyesinde İş sağlığı uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personelleri bulunduran OSGB’ler çalışan sayısı ve tehlike sınıfına göre firmalar için gerekli olan hizmetleri sunmaktadır.”

İstanbul osgb firmaları arasında kurumsal yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan Reform OSGB, en iyi osgb firmaları arasında olma yolunda hızla ilerlemektedir. Alanında uzman iş güvenliği uzmanları, sağlık personelleri ve işyeri hekimleriyle birlikte İş kazalarının önüne geçmek adına faaliyet göstermektedir

“İŞ KAZASININ BEDELİNİ İŞÇİ HAYATI, İŞVEREN İSE SERMAYESİ VE VİCDANI İLE ÖDER.”

Reform OSGB, İstanbul OSGB firmaları listesi arasında “Keşke demememek için Önce İş Güvenliği” Sloganıyla İnsan hayatını temel almaktadır. Geleceğimiz için, çocuklarımız için önce iş güvenliği diyoruz. Firmalara gerekli denetimleri ve kontrolleri sürekli olarak sağlayıp, gerekli görülen eğitimleri sürekli bir şekilde firma personellerine sağlamaktayız.

“HUZURLU BİR TOPLUM MUTLU AİLELERDEN OLUŞUR. MUTLU AİLELER İÇİN MUTLU BİREYLER, MUTLU BİREYLER İÇİN ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ.”

 

Teklif veya OSGB Hizmetleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız 0850 209 55 22 arayabilirsiniz.
OSGB ve İş Güvenliği konusundan uzman personellerimiz sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

 

Ayrıca Bakınız:

  • osgb istanbul
  • istanbul osgb
  • istanbul osgb firmaları listesi
  • istanbul osgb firmaları
  • osgb listesi istanbul
  • osgb firmaları istanbul
  • en iyi osgb firmaları istanbul

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>