Reform OSGB, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak İstanbul’da faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Gelişen ve hızla büyüyen osgb sektöründe yeni şubeleriyle birçok ilimizde faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Reform Osgb İstanbul, İstanbulun tüm ilçelerine İş Sağlığı ve İş güvenliği hizmetini kaliteden ödün vermeyecek şekilde İş kazalarının önüne geçebilmek adına alınması gereken tüm tedbirleri almakta ve işletmenizin faaliyetlerini sağlıklı sürdürmesi için yapılması gerekenleri yapmaktadır.

isg2

Sizler için verdiğimiz OSGB (Ortak sağlık ve güvenlik birimi) hizmetleri kısaca; İşyeri Hekimi, İş güvenliği uzmanı, Diğer sağlık personeli, Risk analizi (Risk değerlendirme), isg eğitimleri, mesleki eğitimler, ortam ölçümleri, mobil sağlık hizmetleri gibi birçok alanda işletmenizin gerekli osgb ihtiyacını karşılamakta ve profesyonel olarak osgb istanbul ve diğer bölgelerde hizmet vermektedir.

OSGB nedir ?

OSGB, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi’nin kısaltılmasıdır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen ve İşletmelere İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlayan özel kuruluşlara OSGB denir. Bünyesinde İş sağlığı uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personelleri bulunduran OSGB’ler çalışan sayısı ve tehlike sınıfına göre firmalar için gerekli olan hizmetleri sunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>