İş güvenliği uzmanının başkanlık ettiği bir ekip tarafından hazırlanan risk analizi, çalışma ortamındaki tüm tehlikelerin incelenerek risk değerlerini ortaya çıkartan ve söz konusu risklerin ortadan kaldırılması için alınması gereken önlemleri içeren bir rapordur. Risk analizi, raporu hazırlayan ekibin bilgi ve tecrübesine göre veya raporun hazırlanışında kullanılan metoda göre değişiklik gösterebilir.

Risk Analizi

Risk analizi yapan firmalar‘dan olan Reform OSGB, Uzman ekibi ve kurumsal yaklaşımı ile firmanızın risk değerlendirmesini uygun bir şekilde yapar.

Risk analizi fiyatları konusunda da firmamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çünkü firmanızın tehlike sınıfı, çalışan sayısı, hizmet kolu gibi etkenler sizin alacağınız hizmetin fiyatını belirler. Neticede risk analizi ücreti şudur şeklinde bir yaklaşım doğru değildir. Firmamızdan uzmanlarımızla iletişime geçerek risk değerlendirme fiyat teklifi alabilirsiniz.  Arkadaşlarımız risk analizi ücretlendirmesi konusunda bilgi vereceklerdir.

Bu konuyla ilgili başbakanlığa ait risk değerlendirme yönetmeliği‘ne bakabilirsiniz.

 

Ayrıca Bakınız:

  • Risk analizi nedir ?
  • Risk analizi değerlendirmesi
  • Risk analizi ücreti
  • Risk değerlendirme
  • Risk analizi fiyatları
  • Risk analizi firmaları

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>